Про нас

ТДВ «ЗОНТ»

(завод обладнання наукомістких технологій), є одним із унікальних підприємств країни, яке спеціалізується на випуску наукомісткого обладнання.

 Завод був збудований у 1967 році. За роки своєї діяльності випускав різноманітні товари народного вжитку. У 1995 році підприємство було перетворено на відкрите акціонерне товариство. «Зонт». На підприємство прийшла нова команда. Починаючи з цього часу, підприємство почало розробляти системи ЧПУ для машин термічного різання і вже до кінця 1995 року було створено власну систему числового програмного управління CNC 4000.

 Більшість співробітників ООО «Зонт» - це співробітники одеської школи «газорізачів», які присвятили своє життя виробництву машин термічного різання - спочатку на провідному заводі колишнього СРСР «Автогенмаш», а зараз на заводі ТДВ «Зонт».

 Продовжуючи традиції заводу «Автогенмаш», ООО «Зонт» налагодило і з кожним роком збільшує випуск машин для термічного різання.

У 2000 році ООО «Зонт» зареєструвало за собою торгову марку «Автогенмаш», цього ж року випущено вдосконалені машини термічного різання серії «Комета М».

У березні 2001 року на виставці в Мінську було успішно продемонстровано нову самостійну розробку ООО «Зонт»  машина мікроплазмового різання «Метеор».

В 2002 році на ООО «Зонт» відновлено виробництво малої переносної газорізальної машини «Райдуга М».

У 2003 році розпочато виробництво машини АСШ - 70М працюючою за металевим копіром, розроблена та впроваджена система електродугового сканування на машинах, оснащених плазмовим технологічним оснащенням. На газокисневих машинах типу «Комета М» впроваджено поворотний газокисневий автоматичний блок для зняття фасок під зварювання по всьому контуру деталі, що вирізується..

У 2004 році розпочато виробництво насосів для зріджених газів. Машина для термічного різання «Комета М» удостоєна знаком якості України «Вища проба»

У 2005 році розроблено та впроваджено машину «Комета» для порізки слябів.

У 2006 році розроблено та впроваджено на МТР «Комета» - поворотний плазмовий блок для автоматичного зняття фаски.

У 2007 році розроблено та виготовлено машину для гідроабразивного різання «Марина».

У 2008 році виготовлено машину «Комета» з автоматичною газовою консоллю.

Випущено нові комплекси машин для плазмового різання «Комета М», «Метеор» з новою системою управління на основі ОС «Windows», а також включають столи з автоматизованим прибиранням шламу, фільтро - вентиляційні установки.

Машина для термічного різання «Комета М» визнано Переможцем всеукраїнського конкурсу якості продукції та включено до каталогу «100 найкращих товарів України у 2008».

У 2009 році виготовлено машину «Комета М» оснащена трьома трирізаковими газокисневими для зняття фаски. Проведено першу міжнародну конференцію присвячену сучасним методам термічного різання.

У 2010 році розроблено та представлено Замовникам лазерний комплекс «Комета ЛТ»

У 2011 році зданий в експлуатацію плазмовий комплекс різання труб орбітальним способом. ООО «ЗОНТ перетворено на ТДВ (Товариство додаткової відповідальності).

У 2012 році розроблено та виготовлено першу машину з фотокопіру «Глория», зроблено нову розробку МТР «Комета» з новою конструкцією порталу, супортів та роликових направляючих для поздовжнього переміщення. Розроблено та виготовлено нову модель МТР «Комета» №600 - технологія реалізувала самі нові інженерні рішення.

У 2013 році виготовлено комплекс для порізки та листа та труб нового покоління, розпочато проектування нової лінійки машин для термічного різання під торговою маркою «Комета PiLOT», лазерного комплексу ZENiT®.

У 2014 році розроблено унікальний комплекс «Комета» для різання листа з фаскою та трубонарізною приставкою для різання труб діаметром 600 мм.

У 2015 році освоєно нові види продукції, Бітумний нагрівач та Гвинтовий колун. Розроблено та впроваджено оновлений плазмовий комплекс "Метеор" з керованими заслінками витяжної системи та новою програмою розкрою ІНТЕХ-DUCT. ІНТЕХ-DUCT – це система автоматизованого проектування розгорток деталей елементів повітроводів. А також виробництво "ЗОНТ" продовжує співпрацювати з багатьма виробниками джерел плазмового та лазерного різання та є офіційним представником на території України.

У 2016 році розроблено індивідуальні проекти модернізації імпортних машин термічного різання зі збільшеною робочою зоною (8х24м) фірм Мессер Грісхейм та ЕСАБ  із застосуванням унікальних технічних рішень фахівців ТДВ "ЗОНТ". Технічні характеристики модернізованих машин відповідають паспортним даним на сучасні аналогічні машини. Продовжилося вдосконалення машин плазмового різання серії "Комета", "Пилот", "Метеор". Розроблено проект та впроваджено обладнання з газокисневим оснащенням для фігурного різання труб довжиною до 6 м, діаметром до 600мм, та товщиною стінки до 50мм.. 

 Крім випуску нових машин, спеціалістами підприємства створено та впроваджено на десятках підприємств країн СНД проекти з модернізації машин для термічного різання серій «Комета», «Кристалл», «Гранат», «ПКФ», «ППлФ», «Днепр», «ППлЦ», «ПКЦ», «Омнимат».

 На даний момент вся продукція сертифікована на відповідність ГОСТам з техніки безпеки, обладнання відповідає ТУ. При відвантаженні на експорт супроводжується всіма необхідними документами для швидкого митного очищення.

 У планах колективу розширення обсягу та асортименту продукції. Розробляються проекти нового обладнання для термічного різання, обладнання для повітророзподілу, впроваджується принципово нова система ЧПУ.

 Устаткування виробництва ТДВ «ЗОНТ» - це гарантія успіху підприємства!